AVL-TRADING

– manufaktura XXI wieku

AVL-TRADING – manufaktura XXI wieku

Choć historia powstawania manufaktur na świecie sięga XIII wieku, a od tego czasu rozwój cywilizacji i przemysłu przeszedł niemałą ewolucję, to właśnie dziś ten rodzaj wytwórstwa święci swoje triumfy i przeżywa swoisty renesans.

Dzisiejsze manufaktury to wysoce wyspecjalizowane przedsiębiorstwa kojarzone przede wszystkim z produkcją dóbr luksusowych – samochodów, ubrań, biżuterii, ale również rozwiązań „high-tech” znajdujących swe zastosowanie w przemyśle kosmicznym.

pasja + wizja = AVL-TRADING

W tym prostym działaniu matematycznym można zawrzeć ideę przyświecającą założycielom firmy, która od ponad szesnastu lat pracuje nad autorskimi rozwiązaniami w dziedzinie systemów zamocowań dla branży producentów sprzętu audio-video.

Zespół zatrudnionych w przedsiębiorstwie inżynierów – konstruktorów dokłada wszelkich starań, by być na czasie z coraz to bardziej zaawansowanymi i śmiałymi propozycjami w dziedzinie AV oraz potrzebami wymagającego i świadomego odbiorcy. Do produkcji flagowej marki RAVELL® wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości komponenty. Należy zaznaczyć, że cały proces produkcji odbywa się w siedzibie firmy, stąd możliwość bieżącego nadzoru i kontroli jakości na każdym etapie powstawania produktów.

zaawansowany technologicznie zakład

Firma AVL-TRADING to nie tylko zaawansowany technologicznie zakład produkcyjny, ale również zespół wysoko wyspecjalizowanych monterów i serwisantów świadczących usługi w zakresie montażu, obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

To wszystko bezsprzecznie czyni firmę AVL-TRADING manufakturą na miarę XXI wieku, a o jej jakości świadczą liczne rekomendacje, stale powiększające się grono klientów oraz długa lista partnerów – globalnych potentatów w branży AV.

doświadczenie i wiedza

Produkty marki RAVELL® to odpowiedź na wzrastające potrzeby i wymagania klientów.

global_64px

18-letnia obecność firmy na rynku pozwoliła na zdobycie gruntownej wiedzy i doświadczenia, poznanie preferencji konsumenckich oraz wypracowanie najwyższych standardów w zakresie konstruowania i wykonawstwa systemów zamocowań audio-video.

najwyższa jakość

Systemy RAVELL® cechuje wysoka jakość wykonania i bezawaryjność , dbałość o każdy detal, zarówno konstrukcyjny, jak i estetyczny.

presentation_64px

Nasze rozwiązania skierowane są zarówno do klientów instytucjonalnych (kompleksowe wyposażenie sal szkoleniowych, konferencyjnych, auli), jak i indywidualnych (systemy dedykowane domom i mieszkaniom).

tools_64px

Realizujemy zamówienia biur architektonicznych oraz firm stolarskich wykonujących meble na zamówienia.

briefcase_64px 

Tym co wyróżnia firmę AVL-TRADING na rynku jest rzeczywiste, indywidualne podejście do każdego klienta, zrozumienie jego wymagań i potrzeb, tak by zgodnie z dewizą jej założycieli, inspiracja stała się realizacją.

lat doświadczenia

Nasi partnerzy

Nasze certyfikaty

Masz pytanie?

napisz do nas